23 Temmuz 2019, 14:08:32


Gönderen Konu: iSLami Sohbet  (Okunma sayısı 809 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nefsecihad

  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 1
  • www.islamilugat.com
iSLami Sohbet
« : 19 Aralık 2018, 14:49:37 »
duvar kağıdı

Evet arkadaşlar son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle beraber çok sayıda internet sitesi açılmış bulunmakta. İnsanların zamanlarını geçirmeleri can sıkıntılarından birazda olsa kurtulmak amaçlı girdiği sohbet ve chat sayfaları bulunmaktadır. Ancak bu sohbet ve chat sayfalarında genellikle özellerde dönen günah yuvaları bizleri çok üzmektedir. Özellikle gerçekten amaçları sohbet olan kafa dağıtmak, bilgi almak isteyen kardeşlerimize islami sohbet sitelerini önermekteyim. Bunun en büyük sebebi tabi ki isminden de kaynaklı olduğu gibi hem ilim hem sohbet istişareleri ile dolu dolu geçmesini istediğim için. Evet sevgili arkadaşlarım sitemizde mobil ve web girişleri ile giriş yapabilir ilahiler,ezgiler ve oyun kanallarında eğlenceli oyunlarda zaman geçirebilirsiniz.
İnsanların böyle yerlerde güvenli hissetmelerini sağlamak bizim en büyük görevimizdir. Her türlü sıkıntınızda sorununuzda bizler yardımcı olmaya çalışmaktayız. Fikirleriniz bizler için çok değerlidir . Bizler bir yola çıktık dini sohbet adı altında bu adı en güzel yerlere getirmek için sizlerin güzel düşüncelerine ihtiyacımız var sizlerden yardımınızı esirgememenizi istiyoruz.
Türkiye'de bulunan pek çok islami sohbet siteleri artık kendi amaçlarını yitirmiş hatta namahrem sitelerle birlikte hareket edip islam adı altında çok büyük veballere girmiş durumdadır. Biz de bu durumdan rahatsız olup bir kaç arkadaşımızla birlikte yeni bir yapılanma yoluna girip islami chat sitemizi aktif hale getirmiş bulunmaktayız. Amacımız ehli sünnet itikadında güzel tatlı istişarelerde bulunmak nefsi konuşmalardan uzak kaliteli elit bir sohbete ulaşım sağlamak istiyoruz.

Tags: