21 Ağustos 2019, 23:57:13


Gönderen Konu: antalya rent a car  (Okunma sayısı 1376 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Admin

  • islamisite
  • Yönetici
  • *
  • İleti: 1049
  • Bazen Yakın , Bazen Uzak
antalya rent a car
« : 14 Nisan 2017, 12:49:14 »
duvar kağıdı

Antalya Rent a Car
 İncecik kumları ile hem yerli hem de yabancı turistleri ağırlayan Lara, Antalya'nın en gözde turistik alanları içerisinde yer alıyor. Göz alıcı genişlikte kumsalları bulunan Lara, kızılçam ağaçları ile dolu ormanların bulunduğu harika bir doğaya sahip. Hem şehre yakın olan hem de doğa ve tarihi yapılar ile iç içe olan Lara'da tatil yapmak isteyen milyonlarca yerli ve yabanı turist bulunuyor. Gezi rotanızı oluştururken, antalya rent a car firması sayesinde, gitmek istediğiniz yerlere sevdikleriniz ile birlikte daha konforlu gidebilirsiniz.
 
 Son dönemlerde lüks olmaktan ziyade günlük bir ihtiyaç olarak kullanılmaya başlaya otomobiller, artık bireyler tarafından az satın alınmaya başladı. Pazar alanının düşük olması, yakıt maliyeti, bakım ve onarım, sigorta ve kasko gibi pek çok sebebe dayanmaktadır. Her ne kadar araç alacaklar için kredi imkanları kolaylaştırılsa da, farklı etkenler sebebi ile araç alımında zorluklar ortaya çıkıyor. Eğer siz de bu gibi sebeplerden dolayı araç almaktan vazgeçenlerdenseniz, Antalya oto kiralama Lara rent a car sizin için ideal bir araç kiralama tercih olacaktır. Kısa vadeli ya da zamanınıza göre uzun vadeli olara araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kısa vade için fiyatlarımız sabit olmakla birlikte, uzun sürede kiralamak istediğiniz araçlarımızda sizler için daha uygun fiyatları önerebilmekteyiz. Ayrıca siz değerli müşterilerimiz için uygun ödeme koşulları hazırlamaktayız.

 Rent a car antalya Araç kiralama, su istimal ve kötü niyetlere karşı açık olan bir yapıda bulunduğu için, sizin bize olan güveniniz kadar bizim de size güven duymamız önemlidir. Bu hususta, aracı kiralamaya karar verdiğiniz zaman, mutlaka yanınızda ehliyetinizin ve nüfus kimliğinizin bulunması şarttır. Bu sayede firma yetkililerimiz, nüfus kimliğiniz sayesinde yaş bilgilerinize, ehliyet sayesinde de ehliyeti aldığınız seneye bakarak karşılıklı güven sağlayacaktır. Firmamızdan kiralamak istediğiniz herhangi bir aracın bakım ve onarım belgelerine, sigorta evraklarına, kaskosuna ve değişimlerine bakabilirsiniz. Araçlarımızın yenilemeleri ve bakımları zamanında yapılmakta olup, aracımızın sigortası ve kaskosu, kaza anında her zaman arkanızda olacaktır. Sorunsuz ve güvenilir hizmet anlayışı sunan Antalya Rent a Car firmamız sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.